Home / Showbiz / Këngëtarja Jehona Shaqiri të shtunën do të dridh lokalin “Ophelia” në Çarshin e vjetër – Shkup
Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-01-06 00:08:50Z | http://piczard.com | http://codecarvings.comï¸<-2xÒ¯

Këngëtarja Jehona Shaqiri të shtunën do të dridh lokalin “Ophelia” në Çarshin e vjetër – Shkup

Këngëtarja e njohur Jehona Shaqiri e cila gjtihmon ka dridh Çarshin e vjetër në Shkup, si me kënget, ashtu dhe nga pamja e saj, por jo vetëm, ajo është gjithandej shumë e kërkuar edhe në ahengje të ndryshme, Kosovë, Shqiperi dhe Maqedoni, ndërsa nuk kanë të ndalur edhe ftesat e klubeve shqiptare në diaspor për prezencë të saj, sepse ajo më këngët e saja bënë ata të ndjehen si në vendlindjen e tyre.

Jehona Shaqiri kësaj radhe të shtunën-mbrëma ( 7 janar ) pritet që të paraqitet live me këngët e saja të bukura në lokalin në Ophelia në Çarshin e vjetër në Shkup.

Lajmin e ka bërë të ditur për Zhurnal këngëtarja, Jehona Shaqiri, e cila njofton të gjithë miqtë dhe artdashësit e muzikës së saj që të shtunën ( 7 janar ), të ndjekin performancën e saj në Ophelia.

Ndryshe këngëtarja e njohur Jehona Shaqiri më 11 dhjetor në mesin e shumë miqëve dhe të ftuarve në Shkup tek Square 21 ka promovuar projektin e saj më të ri. Një këngë mjaft e bukur që është mirëpritur mjaft mirë edhe nga mysafirët të cilët e kanë komplimentuar për këtë projekt Jehonën, derisa të ftuar ka pasur edhe shumë personalitete të njohura që kishin ardhur për të nderuar punën e saj.

Në vazhdim ju sjellim video klipin e ri të saj.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *