Home / Lajme / Botë / Kësaj i thuan gazetare jo gjithkund gjenë të atillë, gazetarja raporton live në dëborë, por shikoni çfare i ndodh (VIDEO)

Kësaj i thuan gazetare jo gjithkund gjenë të atillë, gazetarja raporton live në dëborë, por shikoni çfare i ndodh (VIDEO)

Temperaturat e ulta duket se nuk i trembin reporterët, të cilët raportojnë nga terreni.

Gazetarja e kanalit turk Kanal D, Fulya Ozturk, i është dashur të dalë dje në front të kamerës për të pasqyruar kaosin në trafik në zonën e Zincirlikuyu të Stambollit.

 Ajo shfaqet e mbuluar e gjitha nga dëbora, e cila bie pa pushim dhe komenton gjendjen e trafikut dhe kaosin, por e duhet se e ka harruar veten e saj, duke sfiduar të ftohtin.

Gazetarja e cila është e mbuluar me dëborë në temperatura mjaft të ulta, fytyra e saj duket se ka ngrirë për shkak të temperaturave ekstreme. /albeu.com/

Gjithashtu lexo

Spanja sërish nën frikën e terrorit, parandalohet sulm tjetër, vriten 5 terroristët

Parandalohet një tjetër sulm terrorist në Spanjë, pas atij të Barcelonës ku mbetën të vrarë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *