Home / Showbiz / Kjo është femra që i mori Ganiun Bleona Qerretit (FOTO)

Kjo është femra që i mori Ganiun Bleona Qerretit (FOTO)

Bleona Qereti ka pranuar publikisht se ndarja nga bashkëshorti i saj, Gani Bardhi ka qenë një nga humbjet më të mëdha në jetën e saj.

Këngëtarja madje ka qarë edhe në një emision kur i është përmendur ky fakt. Që prej ndarjes nga ai bukuroshja shqiptare nuk është parë në krahët e asnëj mashkulli tjetër. Nga ana tjetër Ganiu ka vazhduar jetën e tij dhe në krah duket se ka një super femër.

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *