Home / Showbiz / Kjo modele e famshme shqiptare ishte e ftuara e Trumpit mbrëmë!
Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-01-18 08:40:23Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

Kjo modele e famshme shqiptare ishte e ftuara e Trumpit mbrëmë!

Modelja e famshme me prejardhje shqiptare, Emina Cunmulaj ka kohë që është larguar nga bota e modelimit, pas lindjes së vajzës së saj.

Cunmulaj e cila jeton në SHBA, mbrëmë ka qenë e privilegjuar të marr pjesë në darkën speciale të organizuar nga Komiteti i Inaugurimit të Presidentit të zgjedhur, Donald Trump, për komunitetin diplomatik.

Ajo ka postuar në profilin e saj në Facebook disa fotografi nga mbrëmja e kaluar, në të cilat duket me vija trupore të përkryera dhe shumë seksi.

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *