Home / Showbiz / Koha kur Dhurata Ahmetaj dhe Adelina Tahiri e puthnin Bleron

Koha kur Dhurata Ahmetaj dhe Adelina Tahiri e puthnin Bleron

Blero vazhdon të jetë artisti me i përfolur i momentit. Herë për projektet e tij muzikore, e më shumë për jetën private.

Ai së fundmi po e shijon dashurinë me të fejuarën e tij, modelen Afrona Dika, shkruan Magazina.al.

Jeta e tij natyrisht se ka pësuar ndryshim, që nga ndarja e tij me aktoren Teuta Krasniqi.

Ai kur ishte i martuar me të, shoqërohej dhe bashkëpunonte edhe me këngëtaren Dhurata Ahmetaj, gjë që se bënë me, ngase pasi çifti ishin ndarë edhe marrëdhënia mes Bleros dhe Dhuratës nuk ishte me e njëjtë.

Se dikur kishin një shoqëri të mirë tregon edhe kjo foto të postuar vite me parë.

Këtu shihet Blero në mesin e dy vajzave të estradës shqiptare, Adelina Tahirit dhe Dhuratës, duke u argëtuar./Magazina/

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *