Home / Lajme / Maqedoni / Konferencë për politika aktuale për punësim rinor

Konferencë për politika aktuale për punësim rinor

(MIA) – Koalicioni i organizatave rinore SEGA sot do të organizojë konferencë me temë “Politika aktuale për punësim rinor të BE-së dhe Republikës së Maqedonisë”.

Sië është paralajmëruar, në konferencë do të flasin Zoran Ilieski, drejtor ekzekutiv i Koalicionit SEGA, Sllobodanka Aleksovska, udhëheqëse e Qendrës për punësim, Shkup dhe Sinisha Pekevski, konsultant për punësim dhe përfaqësues nga organizata Mlladinfo.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *