Home / Lajme / Maqedoni / Kukulev kërkon që të protestohet kundër platformës shqiptare
Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-01-09 10:51:19Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

Kukulev kërkon që të protestohet kundër platformës shqiptare

Kur jemi tashmë për drunjtë në Qendër, për kishën në shesh, për të drejtat e LBGT, për përkrahje të punëtorëve seksual, keq do ishte të heshtim apo?,, kështu ka shkruar Kukulev në rrjetet sociale, informon Zhurnal.

Shkrimtari dhe skenaristi Aleksandar Sashko Kukulev hapur pyet pjestarët e revolucionit laraman nëse do të përkrahin hapur protestat kundër platformës së shqiptarëve.

Plenumi duhet të protestojë kundër deklaratës e cila sulmon kushtetutën, dikush dëshiron të okupojë, kur jemi tashmë për drunjtë në Qendër, për kishën në shesh, për të drejtat e LBGT, për përkrahje të punëtorëve seksual, keq do ishte të heshtim apo?, ka shkruar më tej ai.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *