Home / Showbiz / Labi i TV21, përfundimisht lë punën në televizion, kjo është arsyeja e largimit (FOTO)
Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-01-13 08:48:57Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

Labi i TV21, përfundimisht lë punën në televizion, kjo është arsyeja e largimit (FOTO)

Një ndër moderatorët më të njohur të Kosovës, Labinot Gashi i njohur si Labi e ka lënë përfundimisht punën në televizion.

Këtë vendim ai e ka bërë me anë të një postimi në Facebook ku edhe ka treguar arsyet e largimit të tij .

Ndryshe, Labi për 17 vite ishte një punëtorë besnik i RTV 21, ku ka qenë i njohur për emisionet e tij si: “1 kafe me Labin”, ku çdo të dielë ishte pranë shikuesve të televizionit RTV 21.

Largimi i Labinot Gashi – Labi nga moderimi dhe largimi i tij për në Gjermani ka bërë që të fillojnë qarkullimet për arsyet e largimit të tij

E një ndër arsyet që po spekulohet momentalisht është paga e Labit që thuhet të këtë qenë e vogël në krahasim me shikueshmërinë që kanë pasur emisionet e tij.

Megjithatë, në arsyetimin e largimit të tij nga moderimi, Labi ka lënë vend që pas një pushimi ai do t’i rikthehet prapë profesionit të tij.

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *