Home / Kuriozitete / LG nxjerr televizorin e ri 2.6 milimetra të hollë

LG nxjerr televizorin e ri 2.6 milimetra të hollë

LG u ka kushtuar më shumë vëmendje sendeve elektroshtëpiake dhe risia më e fundit e kompanisë është një televizor 2.57 milimetra i hollë. Diçka e paimagjinueshme më parë.

Madje nuk do jetë as nevoja që këtë televizor ta vendosim në një tavolinë apo bufe, pasi është aq i lehtë sa mund të varet në mur.

Kjo pajisje ende nuk ka dalë në treg, dhe nuk është vendosur një çmim për të. Televizori do të jetë i pajisur me Wi-Fi, 4 porta HDMI dhe do të jetë 25% më i ndritshëm se modeli i vitit të kaluar OLED.

Detajet do të duken më mirë se kurrë falë sistemit 4K Blu-Ray.

The ultrathin LG Signature OLED W television is just just 2.57mm thin in the 65-inch model, and mounts seamlessly to the wall to create the experience of ‘looking through a window into another world.’

(BalkanWeb)

Gjithashtu lexo

Ky është një prej gjarpërinjve më të pakapshëm në botë

Pas një kërkimi 64-vjeçar të shkencëtarëve në Brazil gjarpri më i pakapshëm në botë është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *