Home / Lajme / Maqedoni / Liderët kalkulojnë, qytetarët nuk marin as përgjigje
Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-01-20 11:22:50Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

Liderët kalkulojnë, qytetarët nuk marin as përgjigje

Lojtari kryesorë në formimin e qeverisë së re, BDI ka nisur bisedimet me dy rivalët në bllokun maqedonas, afatet po kalojnë ndërsa partitë me ditë të tëra po heshtin, gjë që ju jep mundësi mediave të spekulojnë rreth kushteve dhe pikave që bisedohet, informon Zhurnal.

Fillimisht Ahmeti u takua me Gruevskin ndërsa një ditë më pas me Zaevin, kështu që mediat morën paksa lajme edhe nga kumtesat e partive politike lidhur me atë se cfarë bisedohet.

Në anën tjetër, qytetarët për momentin janë pa përgjigje lidhur me formimin e qeverisë së re. Edhe pse ato pyesin për këtë.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *