Home / Showbiz / Lori Hoxha ia kalon Arminës e Aurelës, ja çfarë i shkruan Stefano Gabbana

Lori Hoxha ia kalon Arminës e Aurelës, ja çfarë i shkruan Stefano Gabbana

Pas bukurosheve mjaft të komentuara në rrjetet sociale, Aurela Hoxhës dhe Armina Mevlanit, një tjetër fashioniste shqiptare ka tërhequr vëmendjen e stilistit të Dolce&Gabbana-s, StefanoGabbana.

Stilisti i markës prestigjioze ka komentuar në foton e LoriHoxhës në Instagram, ku ajo shihet e veshur me një palë kominoshe.

Mesa duket veshja e saj i ka tërhequr vëmendjen stilistit, i cili komentoi disa emoji zemrash.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *