Home / Lajme / Maqedoni / LSDM: Është koha të vihen në pah padrejtësitë, Gruevski këtë nuk mund ta ndalojë
Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-01-24 12:11:53Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

LSDM: Është koha të vihen në pah padrejtësitë, Gruevski këtë nuk mund ta ndalojë

Nikolla Gruevski nuk mund ta ndalojë drejtësinë, thonë nga LSDM-ja, duke shtuar se ka ardhur koha për zbulimin e plotë të padrejtësive në Maqedoni dhe të zbardhen gjitha rastet e montuara politika.

“Qytetarët e dinë se pse Gruevski është nervoz sepse nuk dëshiron që të vihën në pah padrejtësitë që ai ka bërë.

Qytetartët, secili në njëfarë forme, kanë përjetuar padrejtësi të mëdha nga qeverisja e Gruevskit.

Për këtë mbi 612.000 qytetarët në Maqedoni kanë votuar për ndryshime, jetë dhe drejtësi. Dhe do të ketë drejtësi!

Të pandalshme janë proceset demokratike në Maqedoni”, thonë nga LSDM-ja.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *