Home / Lajme / Maqedoni / LSDM: Shancë për të rinjtë, punësim – praktikë ose master
Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-01-24 10:37:14Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

LSDM: Shancë për të rinjtë, punësim – praktikë ose master

LSDM thonë se janë marë obligimet përmes shancave për punësim dhe arsimim që të motivojë të rinjtë të jetojnë në Maqedoni, njofton Zhurnal.

“Do mundësojmë që cdo i ri të ketë ofertë për punë, mundësi për arsimim praktikë ose trajnim për punë nga katër muajt pas përfundimit të shkollimit, theksojnë nga LSDM.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *