Home / Showbiz / Luksi i shfrenuar i djalit të diktatorit

Luksi i shfrenuar i djalit të diktatorit

Djali i diktatorit të Guinesë Ekuatoriale jeton mes luksit dhe festave pafund, teksa kombi i tij ngordh urie.

Teodoro Nguema Obiang Mangue është ndaluar në Paris pasi dyshohet se ka shpenzuar para publike për të plotësuar qejfet e tij.

Obiang është djali i diktatorit të Guinesë Teodoro Mangue.

Ai ka shpenzuar shumë të çmendura për makina si të Batmanit, motoçikletë 75 mijë dollarëshe etj.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *