Home / Lajme / Maqedoni / Maqedoni – Drejtoria e të Hyrave Publike shpall ankand, shet lirë vetura, një banesë, garazh…

Maqedoni – Drejtoria e të Hyrave Publike shpall ankand, shet lirë vetura, një banesë, garazh…

Drejtoria e të Hyrave Publike e Maqedonisë ka shpallur ankand publik për shitje të pronës së tundshme dhe të patundshme. Në listën e shpalljes gjendet automjete të tipit mercedes, ford, fiat, citroen etj, me çmime të lira, si dhje një banesë dhe një garazh, të dyja në lagjen Karposh. Përveç këtyre, po shiten edhe kompjuterë dhe pajisje kompjuterike, aparate televizive dhe të tjera të ndryshme, mobile e kështu me radhë. Shpalljen e plotë mund ta shihni: KËTU. Siç njofton portali portalb, ankandi është caktuar për më 25 janar të vitit 2017.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *