Home / Lajme / Maqedoni / Mariçiq: Gruevski nuk kishte problem me ne kur na vidhte
Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-01-13 13:35:47Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

Mariçiq: Gruevski nuk kishte problem me ne kur na vidhte

Ka shumë punë konkrete në të cilat kemi bashkëpunuar me shumë institucione shtetërore kishte projekte nga fondacione të shoqërisë së hapur, Maqedonia direkt me institucionet e shtetit ndërsa unë kam punuar me MPB dhe si rezultat i bashkëpunimit me FOOM dhe MPB në periudhën 2007-2008, kishte ashtu projekte, thekson kështu drejtori i qendrës maqedonase për arsim europian, informon Zhurnal.

Edhe ato vet nuk kishin asgjë kundër që fondacioni të ndihmonte, kjo gjë u bë problem viteve të fundit pasiqë shumë organizata filluan të kritikonin punën e qeverisë dhe që sipas meje është inherente dhe e drejtë që të kemi një shoqëri të hapur, ka thënë mes tjerave ai.

https://youtu.be/cEV3aKxy2iYyoutu.be/cEV3aKxy2iY

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *