Home / Showbiz / Meda takohet me Ramushin në Francë

Meda takohet me Ramushin në Francë

Këngëtari i njohur Meda ndodhet në Strasburg dhe është takuar me Ramush Haradinaj.

Shumë artistë të njohur të skenës sonë kanë shfrytëzuar rrjetet sociale për të reaguar për arrestimin e kryetarit të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj në Francë dhe për t’i dhënë mbështetje.

Padyshim ndër ta ka qenë edhe këngëtari Mehedin Përgjegjaj, i njohur si Meda, i cili edhe madje edhe ka sharë autoritete franceze për këtë veprin.

Gjykata franceze ka vendosur që ta lirojë me kusht Haradinajn, i cili momentalidht po qëndron në Strasburg, ku këngëtari ka shkuar për ta takuar. Nuk dihet ende nëse Meda ka udhëtuar pikërisht për të takuar dhe mbështetur Haradinajn, apo i ka rastisur që të jetë në Francë mu në këtë ditë për ndonjë koncert.

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *