Home / Showbiz / Melanias i “prishet surrati” pasi e shikon burri i saj – çfarë mund t’i ketë thënë Trump në atë moment? (Video)

Melanias i “prishet surrati” pasi e shikon burri i saj – çfarë mund t’i ketë thënë Trump në atë moment? (Video)

Melania Trump ofroi disa nga momentet më të mira në ceremoninë e përurimit të burrit të saj.

Por, siç shkruajnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi, Zonja e Parë është parë duke “prishur surratin” në momentin që burri i tij, Donald Trump shkëmben disa fjalë me të në skenë në ceremoninë e tij të betimit të premten (20 janar).

Siç edhe mund të shihet në pamjet e publikuara buzëqeshja e shndritur e saj zëvendësohet shpejt me një ngërdheshje të errët.

Dhe kjo ka bërë gjithsesi, të shtrohet pyetja se çfarë i tha Presidenti i 45 i Shteteve të Bashkuara asaj në ato momente?

Pamjet që janë shikuar me miliona herë që nga postimi i saj, me titullin “O Zot, çfarë ai i tha asaj????”.

E shikuesit ofruar mendimin e vet në atë që e shkaktoi ndryshim dramatik të pamjes së ish-supermodeles.

“Ajo duket sikur kishte bërë një gabim të madh”, ka thënë njëri ndër komentuesit.

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *