Home / Lajme / Rajon / Merr 15 mijë euro nga kompania ku punonte, arrestohet

Merr 15 mijë euro nga kompania ku punonte, arrestohet

Një menaxher i një kompanie të derivateve në Gjakovë është arrestuar, pasi që i njëjti nga data 15 nëntori i vitit që shkoi, kur edhe ishte punësuar e deri më datën 28 janar, ka marrë nga pazari një herë 8.500 euro dhe herën tjetër 7.000 euro.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Gjithashtu lexo

Emigranti shqiptar gjen portofolin me dollarë në New York dhe ia dorëzon të zonjës

Një emigrant nga Dibra e Madhe, i cili jeton në Staten Island, Nju Jork, ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *