Home / Lajme / Maqedoni / Ministri i brendshëm Nuhiu pret në takim ambasadorin, Bejl
Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-01-11 13:44:35Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

Ministri i brendshëm Nuhiu pret në takim ambasadorin, Bejl

Sot në kabinetin e tij në MPB, ministri Agim Nuhiu ka pritur në takim ambasadorin amerikan Xhes Bejli, informon Zhurnal.

Në këtë takim, dy bashkëbiseduesit janë informuar lidhur me situatën politike në vend, krizën e pas zgjdhjeve si dhe situatën e sigurisë në Maqedoni.

Gjithashtu lexo

Maqedoni, më shumë kredi banesore dhe konsumatore, më pak për vetura

Kreditimi në korrik të këtij viti shënon rritje prej 0,3 për qind, i cili ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *