Home / Showbiz / Morena Taraku shokon të gjithë me veprimin e fundit (Foto)

Morena Taraku shokon të gjithë me veprimin e fundit (Foto)

Këngëtarja e njohur, Morena Taraku, duket se ka ndërmarrë një ndër hapat më të mëdhenjë të jetës së saj.

Ajo ka vendosur të bojkotojë të gjitha produktet e kafshëve duke u shndërruar kështu në një vegane.

Deri më tani ajo nuk ka shfaqur asnjëherë këtë mënyrë jetese të cilën tash e tutje duket se do ta praktikojë.

Nuk dihet se çka e shtyu më tepër Morenën të marrë një vendim të tillë mirëpo sipas disa postimeve të fundit ajo tregon se planeti i tokës është i barabartë për të gjithë andaj edhe kafshët kanë të drejtat e njejta sikurse njerëzit. /Prive/

Gjithashtu lexo

Gjyste Vulaj në probleme, ja çfarë i ndodhë çdo natë me… (Foto)

Ajo është ndër këngëtaret të cilës i mbahen mend mbrëmjet dhe atmosfera që arrin ta …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *