Home / Kryesoret / MPB fillon rekonstruimin e hapësirave për shërbime civile në Tetovë
Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-01-27 11:35:40Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

MPB fillon rekonstruimin e hapësirave për shërbime civile në Tetovë

Ministria e punëve të brendshme nga sot në qytetin e Tetovës ka filluar me rekonstruimin e hapësirave për shërbime civile, informon Zhurnal.

Këtë e ka bërë të ditur vet ministri Agim Nuhiu i cili ka qenë i pranishëm në Tetovë ku edhe ka filluar renovimi i objekteve.

“Ishim në hapësirat e SPB – Tetovë. Vendosëm që këto objekte t`i ngelin më historisë! Filluam rinovimin infrastrukturor të hapësirave ku jepen shërbimet civile administrative. Qytetarët dhe punonjësit e Tetovës meritojnë edhe më shumë”, ka thënë kështu ministri Nuhiu.

Gjithashtu lexo

Rasti Sopoti, PSP dorëzon përgjimet mes Mijallkovit dhe Jankulloskës

Bisedimet e inçizuara mes ish-shefit të DSK-së, Sasho Mijallkov dhe ish-ministres së Punëve të Brendshme, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *