Home / Lajme / Maqedoni / Një e mitur ka ikur nga shtëpia e fëmijëve në Shkup
Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-01-06 13:27:51Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

Një e mitur ka ikur nga shtëpia e fëmijëve në Shkup

Dje rreth orës 15 në stacionin policor në Gazi Babë V.S punëtorë social pranë shtëpisë për fëmijë dhe të mitur ka lajmëruar se një 15 vjecare nga Prilepi më 29 nëntor është larguar me vetdëshirë nga shtëpia dhe nuk është kthyer mbrapa, informon Zhurnal ndërkohë që policia po bën të pamundurën që të gjejë dhe kthejë atë aty.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *