Home / Kuriozitete / Njihuni me 7-vjeçaren që ka dëshirë të përqafojë policët kudo në SHBA (Foto)

Njihuni me 7-vjeçaren që ka dëshirë të përqafojë policët kudo në SHBA (Foto)

Një 7 vjeçare nga Louisiana ka dëshirë të udhëtojë anembanë Shteteve të Bashkuara për një qëllim të jashtëzakonshëm.
 Rosalyn ka dëshirë të përqafojë policët në çdo shtet të Amerikës. Për këtë arsye prindërit e saj kanë nisur një fushatë për mbledhjen e fondeve në mënyrë që të ndihmojnë vajzën e tyre për t’ia arritur qëllimit, transmeton syri.

Rosalyn aktualisht ka patur mundësi të takojë oficerët e policisë në Louisiana dhe Mississippi. Ajo kërkon të tregojë dashurinë e saj për mbrojtësit e ligjit.

Gjithashtu lexo

Me këtë aksident që i ka ndodhur këtij burri me skuter – nuk di njeriu a duhet të qeshë, apo t’i vije keq (Video)

Ditë më parë është publikuar një video ku shihet një burrë i cili vet-aksidentohet me …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *