Home / Lajme / Rajon / Pacolli komenton lirimin me kusht të Haradinajt: Të hiqet nga lista e Interpolit

Pacolli komenton lirimin me kusht të Haradinajt: Të hiqet nga lista e Interpolit

Behxhet Pacolli e ka komentuar lirimin me kusht të Ramush Haradinajt nga gjykata e Colmarit në Francë. Lideri i AKR-së ka bërë thirrje që sa më parë Haradinaj të hiqet nga listat e Interopolit.

“Sapo është liruar nga ndalimi policor, lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj. Tani ai duhet të hiqet nga lista e Interpolit dhe të kthehet në vendin e tij, sa më parë” shkruan Pacolli në Facebook./Indeksonline/

Gjithashtu lexo

Rrahje masive në Shkup

Në një restorant në rrugën “Bosnja dhe Hercegovina” në Shkup ka ndodhur një rrahje mes …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *