Home / Showbiz / Paris Hilton shfaqet përkrah biznesmenit shqiptar në Milano
Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-01-18 08:42:54Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

Paris Hilton shfaqet përkrah biznesmenit shqiptar në Milano

Miliarderja dhe ylli me famë botërore, Paris Hilton është parë pranë biznesmenit shqiptar Redi Popescu, gjatë një mbrëmje private të organizuar nga Philip Plein në Milano.

Në videon e mëposhtme, shohim Hilton duke shkëmbyer një bisedë të shkurtër me biznesmenin shqiptar të cilën e finalizojnë me një foto së bashku.

“Me këtë bishën e mbrëmjen ose sicc e quajnë “Queen of thë party”, një mikeshë e shqiptarëve, Paris Hilton,” ka shkruar biznesmeni shqiptar anash fotos së postuar në profilin e tij në Instagram.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *