Home / Kuriozitete / Përhapet në rrjete sociale, videoja e 12 vjeçares që bën vetëvrasje

Përhapet në rrjete sociale, videoja e 12 vjeçares që bën vetëvrasje

Videoja e tmerrshme e një 12-të vjeçareje, e cila kryen vetëvrasje live në Facebook, është përhapur gjithandej dhe policia ka deklaruar se nuk mund të bëjë asgjë për ta ndalë.

Katelyn Nicole Davis, e kishte xhiruar veten e saj live në Facebook me 30 dhjetor, duke treguar se ka qenë seksualisht e abuzuar nga një anëtar i familjes.

Ajo kishte xhiruar gjithçka, deri te momenti i vetëvrasjes me varje.

Gjithashtu lexo

Ky është një prej gjarpërinjve më të pakapshëm në botë

Pas një kërkimi 64-vjeçar të shkencëtarëve në Brazil gjarpri më i pakapshëm në botë është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *