Home / Lajme / Rajon / Policia e arreston për dhunë, por ajo që i gjejnë në shtëpi do t’a fundosë të riun nga Rrogozhina

Policia e arreston për dhunë, por ajo që i gjejnë në shtëpi do t’a fundosë të riun nga Rrogozhina

Policia e Kavajës ka arrestuar një të ri 19-vjeçar në Rrogozhinë për shkak se ishte kthyer në makth për familjen duke ushtruar dhunë fizike dhe psikoligjike ndaj tyre.
“Agim D., 19 vjeç, akuzohet se ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj familjarëve të tij; babit A. D., 50 vjeç, nënës R. D., 40 vjeçe dhe motrës S. D., 12 vjeçe“., – bën me dije policia.

Pasi kanë shkuar në banesë, policia ka gjetur gjithashtu edhe një armë pa leje, pushkë, model 56, gjë e cila do të rëndoje edhe më tejë gjëndjen e 19-vjeçarit./Albeu.com/

Gjithashtu lexo

Vdes ish-kryeministri Bajram Rexhepi – (VIDEO)

Ish- kryeministri i Kosovës, Bajram Rexhepi ka ndërruar jetë pas një sëmundje për të cilën …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *