Home / Lajme / Kronika e zezë / Preu fytin në gjykatë pasi u shpall fajtor

Preu fytin në gjykatë pasi u shpall fajtor

Një i pandehur ka prerë fytin e tij në gjykatës e Uelshit pasi u shpall fajtor për sulm seksual ndaj një gruaje.

Lukasz Robert Pawlowski, 33 vjeç ishte shpallur dhe më parë fajtor për sulm seksual ndaj një shitëse dyqani të cilën e kishte kapur dhe e kishte puthur me zor.

Ai u shpall fajtor në gjykatën e Haverfordwest-it ditën e sotme ndërkohë që priste dënimin të cilin e priti shumë keq./tvklan.al

Gjithashtu lexo

Shpërthimi në një shtëpi në Barcelonë la një të vdekur – policia thotë se ka lidhje me sulmin me furgon!

Një shpërthim ka ndodhur të mërkurën në një shtëpi në Kataloni, si pasojë e të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *