Home / Lajme / Rajon / Prindërit e vogëlushes kërkojnë ndihmë: Koha nuk pret, ju lutemi mendoni si për fëmijën tuaj!
Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-01-19 19:48:22Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com™I³›m

Prindërit e vogëlushes kërkojnë ndihmë: Koha nuk pret, ju lutemi mendoni si për fëmijën tuaj!

Prindërit e vogëlushes 2 muajshe Reanta Balliu, jeta e së cilës varet nga 26 mijë euro kanë bërë sërish apel për ndihmë përmes studios së rubrikës ‘Opinion’ në ‘News24’. Deri tani janë mbledhur vetëm gjysma e shumës së nevojshëm për transplantim. Taulant dhe Mbaresa Balliu u shprehën se situata është emergjente dhe vajza ka nevojë për transplant sa më parë, pasi koha nuk pret. Sot Reanta lufton për jetën në një inkubator në reanimacionin e spitalit Pediatrik në QSUT-të. Gjendja e saj është tepër alarmante dhe rëndohet nga minuti në minutë.

Gjithashtu lexo

Bashkimi emocional pas 3 vjetësh, i fëmijës së rrëmbyer nga ISIS, me familjen e tij (Video)

Një djalë 12-vjeçar jazidi është bashkuar me nënën e tij në Kanada tre vjet pasi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *