Home / Lajme / Rajon / Prishtinë, e godet me veturë një femër dhe ikën nga vendi i ngjarjes

Prishtinë, e godet me veturë një femër dhe ikën nga vendi i ngjarjes

Dje në Prishtinë saktësisht në rrugën Xhavit Ahmeti, një femër është goditur nga një veturë – i cili pastaj është larguar në drejtim të panjohur.

Viktima ka pranuar trajtim mjkeësor ndërsa personi që e ka goditur është në arrati.

“Rr. Xhavit Ahmeti, Prishtinë, më 04.01.2017-23:04h. Viktima femër K/Shqiptare ka pranuar trajtim mjekësor pasi që e njëjta është sulmuar-goditur me veturë nga i dyshuari mashkull K/Shqiptar i cili është larguar në drejtim të panjohur dhe gjendet në arrati. Njësitet përkatëse policore janë duke hetuar rastin”- thuhet në raportin e policisë.

Gjithashtu lexo

Digjet një Audi Q7

Në rrethana ende të pasqaruara është djegur një veturë e tipit “Audi Q7”në qytetin e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *