Home / Lajme / Rajon / Prishtinë: Shkrep revolen aksidentalisht, plagosë vetën dhe shokun

Prishtinë: Shkrep revolen aksidentalisht, plagosë vetën dhe shokun

Policia e Kosovës ka njoftuar se në rrethana ende të panjohura plotësisht një person ka lënduar vetën dhe një tjetër njeri pasi ka shkrepur aksidentalisht revolen, e cila dyshohet të jetë e tipit “Ekol”

Në njoftimin e policisë ky rast, që ka ndodhur të enjten në Prishtinë, nuk sqarohet tutje, pos që thuhet se policia ka konfiskuar armën, e cila nuk dihet në ishte me leje, apo jo.

Të lënduarit më pas  janë dërguar për tretman mjekësor dhe sipas mjekëve kanë lëndime të lehta.

Nuk raportohet për të arrestuar.

Gjithashtu lexo

Bashkimi emocional pas 3 vjetësh, i fëmijës së rrëmbyer nga ISIS, me familjen e tij (Video)

Një djalë 12-vjeçar jazidi është bashkuar me nënën e tij në Kanada tre vjet pasi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *