Home / Lajme / Rajon / Rekord aksidentesh në Kosovë, vetëm dje ndodhën 127

Rekord aksidentesh në Kosovë, vetëm dje ndodhën 127

Për 24 orët e fundit, sipas raportit të Policisë së Kosovës, kanë ndodhur 27 aksidente me të lënduar, 100 aksidente pa të lënduar, 376 tiketa trafiku të shqiptuara, 10 arrestime dhe 6 persona janë dërguar në mbajtje, transmeton Gazeta Express.

Gjithashtu lexo

Një polic turk është vrarë nga luftëtari i SHI-së në stacionin policor në Stamboll

Një polic turk mbrëmë është goditur me thikë për vdekje në stacionin policor në Stamboll …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *