Home / Showbiz / Seldi e harron vajzën e Milaim Zekës, kjo është e dashura e tij seksi

Seldi e harron vajzën e Milaim Zekës, kjo është e dashura e tij seksi

Këngëtari, Seldi Qalliu para disa muajve është ndarë nga e dashura e tij, Dafina Zeka e cila jeton dhe punon në Suedi.

Një vajzë e bukur dhe mjaft e suksesshme në profesionin e saj por që i iku nga duart këngëtarit, askush nuk e di arsyen e ndarjes së tyre.

Burime të afërta me këngëtarin kanë treguar së ai ka filluar një lidhje të re, ndërsa tani këtë e konfirmon edhe fotografia e vajzës, e ajo që i shuan edhe me shumë dilemat janë komentet nga miqtë ku tregojnë se ata përshtatën shumë.

Këngëtari sot feston edhe ditëlindjen ku vajza që pretendohet të jetë e dashura e tij Anisa nuk ka humbur këtë moment për ta uruar Seldin, ”Happy birthday to the most handsome man! ”, ishin fjalët e saj.

IndeksOnline është munduar të kontaktoje me këngëtarin por ishte e pamundur, heshtja shpesh herë thuhet të jetë pohim, por a është e tillë edhe në këtë rast mbetet të shihet

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *