Home / Lajme / Botë / SHOKUESE / Treni i kalon sipër, por nuk pëson asnjë lëndim (VIDEO)

SHOKUESE / Treni i kalon sipër, por nuk pëson asnjë lëndim (VIDEO)

Një ngjarje aspak e pazakontë ka ndodhur në Tajlandën jugore, kur një burrë i mbijeton një aksidenti me tren që mund të kishte qenë fatal.

Pamjet e filmuara në stacionin Phetchaburi shihet sesi një burrë shtrihen në shina dhe treni i kalon sipër. Në një moment duket sikur trupi i tij është ndarë në disa pjesë nga rrotat e trenit, por pak më vonë ai ngrihet në këmbë dhe ikën sikur të mos kishte ndodhur asgjë.

Mendohet se videoja e regjistruar në kënde të ndryshme mund të jetë iluzion optik. /albeu.com/

Gjithashtu lexo

Spanja sërish nën frikën e terrorit, parandalohet sulm tjetër, vriten 5 terroristët

Parandalohet një tjetër sulm terrorist në Spanjë, pas atij të Barcelonës ku mbetën të vrarë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *