Home / Lajme / Botë / Shqiptari fatlum nga kërçova fiton 1 milionë dollarë në Las Vegas (FOTO

Shqiptari fatlum nga kërçova fiton 1 milionë dollarë në Las Vegas (FOTO

Shqiptarit Fitim Mustafa nga Kërçova e Maqedonisë, i cili jeton dhe punon në SHBA i ka trokitur fati në derë.

Në lojën e fatit në MGM në Las Vegas ai ka fituar Jackpotin prej 1 milionë dollarësh. FitimMustafa njihet si biznesmen i dalluar i cili ka investuar në biznes, por edhe nuk kanë munguar edhe aktivitetet humanitare në vendlindjen e tij.

 Ai njihet si humanist i dalluar, ndërsa këtë herë i ka buzëqeshur edhe fati në llotari, nga ku si rrallë njerëz të tjerë Fitimi doli i fituar./Albeu.com/

Gjithashtu lexo

Sulmi në Barcelonë, shqiptarja filmon ndalimin e të dyshuarit: Shpëtova për 50 sekonda

Një shqiptare, punonjëse e një dyqani në vendngjarje ka filmuar dhe dëshmuar të gjithë ngjarjen …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *