Home / Lajme / Rajon / Shqiptari në Itali i vë flakën gruas, të dy në gjendje kritike

Shqiptari në Itali i vë flakën gruas, të dy në gjendje kritike

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali ku një 25-vjeçar shqiptar dhe bashkëjetuesja e tij italiane janë dërguar me urgjencë në spital pasi janë lënduar nga një zjarr në banesën ku jetonin.

Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme, dhe dyshohet se 25-vjeçari shqiptar ka tentuar t’i vërë flakën 40-vjeçares italiane, me një bidon me benzinë, por ka përfunduar duke marrë djegie të rënda edhe ai vet.

Gjithçka ka ndodhur në banesën ky të dy jetonin në, Nocera Umbra, raportojnë mediat lokale.

Gjendja e të dyve është kritike./albeu/

Gjithashtu lexo

Vdes ish-kryeministri Bajram Rexhepi – (VIDEO)

Ish- kryeministri i Kosovës, Bajram Rexhepi ka ndërruar jetë pas një sëmundje për të cilën …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *