Home / Lajme / Maqedoni / Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej -18 deri -6 gradë C, sot në Maqedoni

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej -18 deri -6 gradë C, sot në Maqedoni

Moti sot në Maqedoni do të vazhdojë të jetë i acartë nën temperaturat e ulëta dhe borë. Ashtu siç u paralajmërua nga sinoptikët, thuajse në të gjithë territorin e Maqedonisë ka reshje të dëborës

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej -18 deri -6 gradë C, kurse gjatë ditës prej -10 deri -3 gradë C.

Gjithashtu lexo

Stejt Departamenti: Qeverisja e VMRO-së ka nxitur diskriminim fetar në Maqedoni

Grupet religjioze në Maqedoni vlerësojnë se ish-Qeveria e VMRO-DPMNE-së e ka favorizuar Kishën Ortodokse – …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *