Home / Lajme / Botë / Trump: Akuzat ndaj meje janë gjueti shtrigash, nuk kam asgjë me Rusinë
Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-01-11 14:38:07Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

Trump: Akuzat ndaj meje janë gjueti shtrigash, nuk kam asgjë me Rusinë

Lajmi i rremë! Kjo është krejtësisht një gjueti shtrigash politike. Rusia ka thënë se raporti i paverifikuar është paguar nga kundërshtarët e mi politikë dhe e gjitha kjo është një trillim dhe një absurditet i plotë! Rusa nuk është përpjekur të ndikoj me fuqinë e saj tek unë. Nuk kam të bëjë asgjë me Rusinë”, ka thënë Trump.

Ai gjithashtu ka reaguar edhe ndaj raportit të CNN se dokumentet e klasifikuara që janë në duar e tij dhe të Obamës pretendohet se rusët kanë kompromentuar me të dhënat personale dhe financiare të Trump.

“Agjencitë e inteligjencës nuk duhet të lejojë që të kurojnë lajme të tilla të rreme për publikun. Kjo duhet të jetë e shtëna e fundit ndaj meje. A po jetojmë në Gjermaninë naziste?:, pyeti Trump.

Gjithashtu lexo

Dëbime të reja të azilkërkuesve kosovarë në Gjermani

91 azilkërkues nga Kosova, Serbia dhe Maqedonia janë larguar nga Bavaria në Gjermani të enjten …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *