Home / Showbiz / Tuna u martua përsëri, por shikojeni gruan e ish burrit të saj, Rilind Reka (FOTO)
Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-01-12 14:45:58Z | http://piczard.com | http://codecarvings.comiYÿ”Ò¬‰

Tuna u martua përsëri, por shikojeni gruan e ish burrit të saj, Rilind Reka (FOTO)

Këngëtarja Tuna Sejdi ishte e martuar me djalin e ish Ambasadorit të Maqedonisë në Bashkimin Europian.

Ajo dhe Rilind Reka u martuan në vitin 2010 por martesa e tyre nuk zgjati më shumë se 1 vit dhe ata i ndanë rrugët përgjithmonë, shkruan lajmi.net

Tuna vazhdoi edhe me disa të dashur të tjerë, ndërsa, dje u martua me Patris Berishën dhe po e pret fëmiun e tyre të parë.

Mirëpo, jetën e ka vazhduar edhe Rilindi.

Ai është i martuar dhe ka dy fëmijë, një djalë të quajtur Trim dhe një vajzë me emrin Renee.

Rilindi shpesh publikon fotografi në rrjetet sociale bashkë me familjen e tij duke treguar se sa të lumtur janë ata dhe duke treguar se tashmë Tuna është vetëm një e kaluar e tij!

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *