Home / Kryesoret / Uka Aliti ;Brigada kundër zjarrit në Tetovë edhe sonte në disa vende intervenon,një I vdekur ,shtëpi të djegura , të gatshëm tu del në ndihmë qytetarve

Uka Aliti ;Brigada kundër zjarrit në Tetovë edhe sonte në disa vende intervenon,një I vdekur ,shtëpi të djegura , të gatshëm tu del në ndihmë qytetarve

14803119_1188710721189030_101216391_o14804748_1188710671189035_1207022491_n

Brigade kundër zjarrit Tetovë informon sonte aty ka ora  aty ka ora 01. 20min ndodh nje tragjedi ne malesin afer fsh.sallarev ne nje aksident komunikacioni ku intervenohet nga ekipe nga Brigada kunder zjarrit Tetove. Pasojat tragjike ku nje i ri ne moshe humb jeten e nje tjeter bartet ne spital me shenja jete…ekipet e zjarrfikesve shpetimtare kane qene ne vend ngjarje deri ne ora 05. Ku edhe jane kryer hetimet nga ana e S.P.M Tetove ju informoj se makina e tip.bmë eshte rrokullisur afro 50 metra.

Prep sonte shpetohen nje zjarr I madh ne fsh.Xhepçishte shkrumbetohet nje shtepi banimi

MREMSHEM DJEGJA E SHTEPIS NE TEQE DHE JU LUTEMI APELET PER QYTETARET E TETOVES TE JEN SA METE KUJDES SHEM GJATE KETYRE DITEVE KU MBIZOTROJNE TEMPERATURA EXTREME NEN O ,,,

Gjithashtu lexo

A do ta hanë vallë shqiptarët edhe kësaj radhe sapunin për djathë?

Shpëtim Pollozhani për  gazetën Lajm është deklaruar për organizimin e zgjedhjeve lokale, që priten të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *