Home / Lajme / Maqedoni / Vajza e Michael Jackson ndjehet e fyer
Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-01-13 09:12:20Z | http://piczard.com | http://codecarvings.comNHjØ_L

Vajza e Michael Jackson ndjehet e fyer

Vajza e mbretit të muzikës pop Michael Jackson, Paris Jackson, thotë se është shumë e prekur nga aktori Joseph Fiennes.

Ajo thotë se është njdehur e ofenduar në mënyrën se si ai e ka portretizuar babanë e saj të ndjerë në komedinë televizive “Urban Myths”.

Paris, ka thënë se është ndjerë shumë e fyer dhe se ka dashur të vjellë kur e ka parë aktorin Fiennes se si duket në këtë film, shkruan Gazeta Metro.

“Ndjehem shumë keq për shkak se shihet qartë që ky film është bërë për të ofenduar njerëzit, jo vetëm babanë tim por edhe kumbrën time Elizabeth Taylor. Ku ka mbetur respekti për ta?

Gjithashtu në internet është inicuar një peticion për bojkotimin e këtij filmi./gazetametro.net

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *