Home / Lajme / Maqedoni / « Video » Autostrada Shkup-Tetovë e papastruar nga dëbora
Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-01-18 20:13:52Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

« Video » Autostrada Shkup-Tetovë e papastruar nga dëbora

Autostrada Shkup-Tetovë mbetet e pa pastruar nga reshjet e borës, sipas ekipit tonë në teren thuhet se kjo autostradë është vështirë për t’u kaluar dhe se duhet kujdes i madh gjatë ngasjes së automjetit raporton TV 21.

Gjithashtu lexo

Stejt Departamenti: Qeverisja e VMRO-së ka nxitur diskriminim fetar në Maqedoni

Grupet religjioze në Maqedoni vlerësojnë se ish-Qeveria e VMRO-DPMNE-së e ka favorizuar Kishën Ortodokse – …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *