Home / Showbiz / VJOLLCA LLAPASHTICA KA VESHUR MODELEN CUNMULAJ NË INAUGURIMIN E PRESIDENTI TRUMP

VJOLLCA LLAPASHTICA KA VESHUR MODELEN CUNMULAJ NË INAUGURIMIN E PRESIDENTI TRUMP

Dizajnatorja kosovare, Vjollca Llapashtica, me kreacionet e saj, është angazhuar për modelen e njohur Emine Cunmulaj, e cila ka marrë pjesë në ceremoninë e inaugurimit të Presidentit të ri…
Vjollca Llapashtica ka veshur modelen Cunmulaj në inaugurimin e presidenti Trump
 Dizajnatorja kosovare, Vjollca Llapashtica, me kreacionet e saj, është angazhuar për modelen e njohur Emine Cunmulaj, e cila ka marrë pjesë në ceremoninë e inaugurimit të Presidentit të ri të Shteteve të Bashkuara të Amerikës (ShBA), Donald Trump.

Znj. Llapashtica ka thënë se me modelen Cunmulaj ka bashkëpunuar edhe më herët, por kënaqësinë më të madhe e ka pas kur ka filluar të bashkëpunoj me të, për ta punuar fustanin, të cilin e ka veshur në inaugurimin e presidentit Trump, fustan i stilit më elegant dhe I përshtatshëm për atë ditë dhe vend.

“Ndihem shumë e lumtur që në mesin e shumë personaliteteve nga e gjithë bota, një modele me famë botërore ka veshur fustanin, që është punuar në Kosovë, në punëtorinë tim”, ka thënë ajo. /KI/

16002914_10210770841965701_5823053664607596064_n

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *