Home / Kryesoret / VMRO-DPMNE përgadit ndryshime kadrovike në parti
Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-01-10 13:51:30Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

VMRO-DPMNE përgadit ndryshime kadrovike në parti

VMRO-DPMNE po përgaditet për ndryshime kadrovike në eshalonin e dytë dhe të tretë, këtë e ka kumtuar kryetari i partisë Nikolla Gruevksi në intervistën e tij të fundit.

Në qoftë se formon koalicion dhe qeveri, Gruevski ka bërë të ditur se do të bëjë ndryshime të kuadrove në parti.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *