Home / Lajme / Maqedoni / VMRO-DPMNE: Vetëm propozime absurde nga LSDM
Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-01-13 12:51:22Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

VMRO-DPMNE: Vetëm propozime absurde nga LSDM

VMRO-DPMNE kanë reaguar ashpër pas propozimit të LSDM-së për kthimin e TVSH-së në duart e qytetarëve, transmeton Zhurnal.

Nga kjo parti thonë se gënjeshtrat e LSDM-së u mundën në zgjedhje, ndërsa propozimet e tyre absurde, nuk janë asgjë e re por gënjeshtra të njëjta të tipit se do të punësojnë nga një anëtar nga secila familje, të cilat i thonin në vitin 2002.

“Kësi lloj projekti, i aboluari kriminel Zoran Zaev kishte edhe në kampanjë, dhe premtonte nga 500 euro në vit për çdo familje, gjë që është e mundshme vetëm nëse çdo familje harxhon së paku 2000 euro në vit. Si duket LSDM vazhdon me manirin e matematicientit të dobët Zaev dhe qytetarët dhe publiku e dinë se krimineli i abonuar Zaev nuk është pas dhënies por pas marjes”, thuhet në kumunikatën e VMRO-DPMNE-së.

Gjithashtu lexo

Shkarkohet Zvërlevski, me 64 vota për dhe asnjë kundër

Kuvendi i Maqedonisë, pas debateve disajavëshe maratonike të deputetëve VMRO-DPMNE-së, e shkarkoi kryeprokurorin publik Marko …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *