Home / Lajme / Maqedoni / VMRO: Procesi i desorosiimit ka nisur
Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-01-12 10:56:29Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

VMRO: Procesi i desorosiimit ka nisur

LSDM dhe Soros në mënyrë sistematike po e shkatërojnë demokracinë për sulmeve në secilën anë që përpilohen planet në selinë e tyre me ide të Xhorxh Soros në 25 vitet e kaluara, thuhet në kumtesën e lëshuar nga VMRO, informon Zhurnal.

Më 11 dhjetor populli qartë dhe në mënyrë precize ju tha jo këtij regjimi të kriminelëve të amnestuar si Zoran Zaev dhe tashmë ka nisur desorosiim i procesit, thuhet më tej në kumtesë të VMRO.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *