Home / Lajme / Botë / Vranë gazetarin, Policia Speciale i hakmerret ashpër bandës famkeqe

Vranë gazetarin, Policia Speciale i hakmerret ashpër bandës famkeqe

Forcat speciale të Hondurasit kanë shkrirë një bandë që dyshohet të ketë vrarë një gazetar

Banda famëkeqe e quajtur “Barrio 18” dyshohet të ketë ekzekutuar gazetarin Igor Padilla në San Pedro Sula.

Pas vrasjes, forcat speciale bastisën banesa të shumta deri sa prangosën 18 anëtarë të bandës famëkeqe, transmeton tema.

Pjesëtarë të bandës ishin 13 meshkuj dhe 5 femra.

Atyre iu konfiskuan armatime të shumta dhe sasi të mëdha parash.

Gjithashtu lexo

Sulmi në Barcelonë, shqiptarja filmon ndalimin e të dyshuarit: Shpëtova për 50 sekonda

Një shqiptare, punonjëse e një dyqani në vendngjarje ka filmuar dhe dëshmuar të gjithë ngjarjen …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *