Home / Showbiz / Yjet që shkëlqyen në tapetin e Golden Globes
Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-01-09 09:03:47Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

Yjet që shkëlqyen në tapetin e Golden Globes

Ishin të shumtë emrat që parakaluan në tepihun e kuq të të ‘Golden Globes’.

Ndër emrat e atyre që kanë shkëlqyer në këtë tepih janë : Blake Lively, Priyanka Chopa,Sofia Vergara, modelja Emily Ratajkoëski ,Brad Pit dhe shumë të tjerë.

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *