Home / Showbiz / Zbulohet data/ Ja kur do të fillojë “Big Brother Albania 9”

Zbulohet data/ Ja kur do të fillojë “Big Brother Albania 9”

Arbana Osmani, vjet tha se “Big Brother 9” do të fillojë në pranverën e 2017-ës dhe mesa duket paska pasur të drejtë.

Këtë javë janë hapur audicionet për edicionin e ri i cili do të jetë shumë ndryshe pasi brenda do të shohim edhe çifte. Pas një pushimi 2-vjeçar, “reality show” më i ndjekur do të fillojë më 4 mars sipas Media Albania.

 Produksioni nuk ka deklaruar ende një datë zyrtare, por e shtuna e parë e muajit mars pritet të jetë fillimi i “Big Brother 9”./Albeu.com/

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *